YOSH Concept to miejsce dla kobiet pewnych siebie i nie lubiących schematów. Klasyczne formy z zaskakującym detalem i wzorem to główne cechy YOSH! Założycielka YOSH Concept, tworząca autorskie projekty pod pseudonimem YOSCHIMOTO i od lat działająca w branży fashion, prowadząc bloga i stylizując do sesji zdjęciowych, osobiście dobiera asortyment i dokłada wszelkich starań, aby spełnił on oczekiwania każdej w Was. Dodatkowym atutem są niepowtarzalne, limitowane serie kolekcji i pojedyncze egzemplarze – to rzeczy, które możesz upolować tylko w YOSH!
Follow me

SZAFO-EWOLUCJE SZAFO-EWOLUCJE Zdefiniuj swój styl razem z nami!

Marzy Ci się odświeżenie
swojej garderoby?

Specjalizujemy się nie tylko w wyszukiwaniu rzeczy do naszego butiku, lubimy także przerabiać rzeczy, komponować gotowe zestawy ubrań oraz doradzamy podczas zakupów!

Zaufało nam już wiele naszych klientek, które powierzyły nam swoją garderobę i wspólnie z Joanną, założycielką YOSH Concept stworzyły mnóstwo niebanalnych stylizacji na co dzień i na różne okazje, oraz uzupełniły szafę o kilka ciekawych elementów oraz uniwersalnych „must have’ów” pasujących do stylu klientki i zawartości jej zrewolucjonizowanej garderoby.

Zapraszamy do YOSH Concept na niezobowiązujące spotkanie!

W celu umówienia terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Chętnie Ci pomożemy!

Konsultacje w YOSH Concept

Konsultacje i zakupy ze stylistką w YOSH Concept – bezpłatnie po wcześniejszym ustaleniu teminu

Konsultacje poza butikiem – 150 zł/ h

Kompleksowy przegląd szafy i stworzenie gotowych zestawów, analiza potrzeb klientki – 800 zł

Zakupy ze stylistką: 800 zł (czas trwania max. 5 godzin – każda następna godzina 100 zł/h)

Pakiet kompleksowy przegląd szafy + zakupy ze stylistką – 1400 zł

a