YOSH Concept to miejsce dla kobiet pewnych siebie i nie lubiących schematów. Klasyczne formy z zaskakującym detalem i wzorem to główne cechy YOSH! Założycielka YOSH Concept, tworząca autorskie projekty pod pseudonimem YOSCHIMOTO i od lat działająca w branży fashion, prowadząc bloga i stylizując do sesji zdjęciowych, osobiście dobiera asortyment i dokłada wszelkich starań, aby spełnił on oczekiwania każdej w Was. Dodatkowym atutem są niepowtarzalne, limitowane serie kolekcji i pojedyncze egzemplarze – to rzeczy, które możesz upolować tylko w YOSH!
Follow me

Niepowtarzalność, Jakość, Wyrazistość YOSH CONCEPT YOSH CONCEPT Miejsce dla kobiet pewnych siebie i nie lubiących schematów.
YOSH Concept to miejsce dla kobiet pewnych siebie i nie lubiących schematów. Klasyczne formy z zaskakującym detalem i wzorem to główne cechy YOSH!
Założycielka YOSH Concept, tworząca autorskie projekty pod pseudonimem YOSCHIMOTO i od lat działająca w branży fashion, prowadząc bloga i stylizując do sesji zdjęciowych, osobiście dobiera asortyment i dokłada wszelkich starań, aby spełnił on oczekiwania każdej w Was.
Dodatkowym atutem są niepowtarzalne, limitowane serie kolekcji i pojedyncze egzemplarze – to rzeczy, które możesz upolować tylko w YOSH!

Jakość

Dbamy o estetykę wykonania naszego asortymentu i przywiązujemy dużą wagę do jakości materiałów

Wyrazistość

Nie lubimy nudy - stawiamy na wyraziste wzory, oryginalne formy i zaskakujące detale które Cię zachwycą!

Unikatowość

Limitowane, niepowtarzalne serie ubrań i dodatków oraz pojedyncze, unikatowe egzemplarze!

Yosh Concept to miejsce przemyślane i niebanalne, stworzone przez Joannę, którą cenię za sposób postrzegania mody, oraz za łatwość, z jaką miksuje wzory i kolory, tworząc za każdym razem oryginalne propozycje. Koniecznie zajrzyjcie - na pewno nie raz wrócicie!

Ola Piwnik

Miejsce na twoją opinię!Yosh Concept to miejsce, z którego korzystam praktycznie przy każdej usłudze stylizacji. Bardzo trudno znaleźć miejsce na podobnym poziomie, nie tylko w samym Wrocłąwiu, ale też w całej Polsce. Sama również się tam ubieram i nigdy się nie zawiodłam. Zdecydowanie polecam!

Kasia Skoczylas

Stylistka, makijażystka
YOSH CONCEPT. Miejce dla kobiet pewnych siebie i nie lubiących schematów.